Список форумов  /  Forumu sarasas - Шиншилья НОРА - Šinšilų OLA - Chins HOLE Шиншилья НОРА - Šinšilų OLA - Chins HOLE
chinshole.planimals.ru

FAQ  /  DUKFAQ / DUK   Поиск  /  IeskotiПоиск / Ieskoti   Пользователи  /  Nariu sarasasПользователи / Nariu sarasas   Группы  /  Vartotoju grupesГруппы / Vartotoju grupes   Регистрация  /  RegistruotisРегистрация / Registruotis 
 Профиль  /  AprasymasПрофиль / Aprasymas   Войти и проверить личные сообщения  /  Tikrinti asmeninius pranesimusВойти и проверить личные сообщения / Tikrinti asmeninius pranesimus   Вход  /  PrisijungtiВход / Prisijungti 

Muzika, vedimas i lauka.
На страницу / Pereiti prie Пред. / Atgal  1, 2

Начать новую тему  /  Rasyti nauja pranesima   Ответить на тему  /  Atsakyti i pranesima    Список форумов / Forumu sarasas - Шиншилья НОРА - Šinšilų OLA - Chins HOLE -> Įvairūs klausimai apie šinšilas
Предыдущая тема / Rodyti ankstesni pranesima :: Следующая тема / Rodyti kita pranesima  
Автор / Autorius Сообщение / Pranesimas
Romashka1
Модератор/Moderatorius
Модератор/Moderatorius

Зарегистрирован / Prisijunge: 23.04.2010
Сообщения / Pranesimai: 1019
Откуда / Miestas: Клайпеда - Вильнюс

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Вс / Sk. Июн / 06 17, 2012 8:41 am    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Pisces писал(а) / Raso:
Na, aš gal vis dėlto neleisčiau į lauką, nes vis tiek mūsų namuose augantys šinšuliai jau per kelias kartas veisiami kaip kambariniai, todėl yra jautresni visais atžvilgiais. Pavyzdžiui, laukiniai šinšilai valgo ir vabaliukus, o mūsų kambariniams davus tokio ėdesio ir numarinti galima, nes virškinimo sistema jau pakitusi.
Radau čia ir video, kur šinšulis į lauką paleistas - smagiai, linksmutis atrodo, bet savųjų sveikata aš gal vis dėlto nerizikuočiau дайте-ка подумать...
Šinšila lauke:
http://www.youtube.com/watch?v=XKmFgMcOWlI

Smagus video, bet tos medinės lentynos juokingai otrodo... O jeigu pabėgs побитый
Вернуться к началу / Atgal i virsu
Посмотреть профиль  /  Perziureti vartotojo aprasyma Отправить личное сообщение  /  Siusti asmenini pranesima
Pisces
Что-то понимающий
Что-то понимающий

Зарегистрирован / Prisijunge: 16.08.2011
Сообщения / Pranesimai: 47
Откуда / Miestas: Vilnius

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Вс / Sk. Июн / 06 17, 2012 1:43 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Romashka1 писал(а) / Raso:
Smagus video, bet tos medinės lentynos juokingai otrodo... O jeigu pabėgs побитый

Joo, aš irgi pagalvojau, kad jau tos lentos tai tikrai nesulaikys šinšilos, nes į tokį aukštį joms pašokt vieni niekai я ни в чем не виноват o peršokus tas lentas, tai jau, manau, tiu tiu - gaudyk vėją laukuose...
Посмотреть профиль  /  Perziureti vartotojo aprasyma Отправить личное сообщение  /  Siusti asmenini pranesima
Laura2
В чём-то разбирающийся
В чём-то разбирающийся

Зарегистрирован / Prisijunge: 19.04.2012
Сообщения / Pranesimai: 66

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Вс / Sk. Авг / 08 19, 2012 8:17 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Palaikysit mane durna , bet as buvau paleidus Luna lauke , turbut galvojate ,,didelis stresas..negerai" bet buvau patenkinta jos elgesiu - ji tiesiog lauke paskui mane lakste lipo ant ranku kai gulejau pievuteje labai patenkinta buvo !!! Bet zinoma po lauko ismaudziau ir po kambari paleidziau su deimanciuku боксёр tai netgi ant duru i lauka karesi , labai norejo vel , bet ne nestresavo ir jokio pavadelio nereikejo я ни в чем не виноват
lukas
Лекарь самоучка
Лекарь самоучка

Зарегистрирован / Prisijunge: 26.12.2010
Сообщения / Pranesimai: 475
Откуда / Miestas: Klaipeda

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Вс / Sk. Авг / 08 19, 2012 9:46 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Laura2 писал(а) / Raso:
Palaikysit mane durna , bet as buvau paleidus Luna lauke , turbut galvojate ,,didelis stresas..negerai" bet buvau patenkinta jos elgesiu - ji tiesiog lauke paskui mane lakste lipo ant ranku kai gulejau pievuteje labai patenkinta buvo !!! Bet zinoma po lauko ismaudziau ir po kambari paleidziau su deimanciuku боксёр tai netgi ant duru i lauka karesi , labai norejo vel , bet ne nestresavo ir jokio pavadelio nereikejo я ни в чем не виноват

Tai ir puiku!!! Jeigu aš gyvenčiau nuosavame name, tikrai pamėginčiau paleisti savo pūkuotukus pabėgioti po veją. : )
Ира
Больной шиншиллами на всю голову
Больной шиншиллами на всю голову

Зарегистрирован / Prisijunge: 17.03.2008
Сообщения / Pranesimai: 2230
Откуда / Miestas: Литва, Паневежис

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Пн / Pir. Авг / 08 20, 2012 3:25 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Ismaudei?
Посмотреть профиль  /  Perziureti vartotojo aprasyma Отправить личное сообщение  /  Siusti asmenini pranesima Отправить e-mail  /  Siusti el. laiska Skype Address
Laura2
В чём-то разбирающийся
В чём-то разбирающийся

Зарегистрирован / Prisijunge: 19.04.2012
Сообщения / Pranesimai: 66

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Пн / Pir. Авг / 08 20, 2012 8:51 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Ира писал(а) / Raso:
Ismaudei?

taip !!! pati issimaude улыбка
Начать новую тему  /  Rasyti nauja pranesima   Ответить на тему  /  Atsakyti i pranesima    Список форумов / Forumu sarasas - Шиншилья НОРА - Šinšilų OLA - Chins HOLE -> Įvairūs klausimai apie šinšilas Часовой пояс / Visos datos yra: GMT + 2
На страницу / Pereiti prie Пред. / Atgal  1, 2
Страница / Puslapis 2 из / is 2

Перейти / Pereiti: